Pronunţă

Poţi alege o limbă pentru a vedea doar cuvintele ce necesită să fie pronunţate în limba respectivă.

  • Înregistraţi pronunţia pentru nach dtabharfainn? nach dtabharfainn?
  • Înregistraţi pronunţia pentru Cócra Cócra
  • Înregistraţi pronunţia pentru ceaist ceaist
  • Înregistraţi pronunţia pentru faeilí faeilí
  • Înregistraţi pronunţia pentru Ráith na Ríogh Ráith na Ríogh [Hill of Tara, County Meath, Neolithic, history]
  • Înregistraţi pronunţia pentru ghlacfair ghlacfair
  • Înregistraţi pronunţia pentru chuachadh chuachadh
  • Înregistraţi pronunţia pentru tógadh tógadh
  • Înregistraţi pronunţia pentru tnáitheadh tnáitheadh
  • Înregistraţi pronunţia pentru ar chuireadh ar chuireadh
  • Înregistraţi pronunţia pentru tagadh tagadh
  • Înregistraţi pronunţia pentru driogadh driogadh
  • Înregistraţi pronunţia pentru a chuireadh a chuireadh
  • Înregistraţi pronunţia pentru chuireadh chuireadh
  • Înregistraţi pronunţia pentru thógadh thógadh
  • Înregistraţi pronunţia pentru dháileadh dháileadh
  • Înregistraţi pronunţia pentru ndéanfadh ndéanfadh
  • Înregistraţi pronunţia pentru ghearradh ghearradh
  • Înregistraţi pronunţia pentru bhriseadh bhriseadh
  • Înregistraţi pronunţia pentru féachadh féachadh
  • Înregistraţi pronunţia pentru tugadh tugadh
  • Înregistraţi pronunţia pentru chailleadh chailleadh
  • Înregistraţi pronunţia pentru ghlanadh ghlanadh
  • Înregistraţi pronunţia pentru chroitheadh chroitheadh
  • Înregistraţi pronunţia pentru béiceadh béiceadh
  • Înregistraţi pronunţia pentru bhuaileadh bhuaileadh
  • Înregistraţi pronunţia pentru sheinneadh sheinneadh
  • Înregistraţi pronunţia pentru seinneadh seinneadh
  • Înregistraţi pronunţia pentru dhíoladh sí dhíoladh sí
  • Înregistraţi pronunţia pentru dhíoladh dhíoladh
  • Înregistraţi pronunţia pentru cuaigh cuaigh
  • Înregistraţi pronunţia pentru músclaíodh músclaíodh
  • Înregistraţi pronunţia pentru osclaíodh osclaíodh
  • Înregistraţi pronunţia pentru d'athraíodh d'athraíodh
  • Înregistraţi pronunţia pentru maraíodh maraíodh
  • Înregistraţi pronunţia pentru Labhraíodh Labhraíodh [passive, past tense]
  • Înregistraţi pronunţia pentru thuigfí thuigfí
  • Înregistraţi pronunţia pentru chloisfidh chloisfidh [clois]
  • Înregistraţi pronunţia pentru léifimid léifimid [Irish]
  • Înregistraţi pronunţia pentru d'imreofaí d'imreofaí
  • Înregistraţi pronunţia pentru Dheineadar Dheineadar
  • Înregistraţi pronunţia pentru beadh beadh
  • Înregistraţi pronunţia pentru caithigí caithigí [caith conjugation]
  • Înregistraţi pronunţia pentru go gcaithe go gcaithe [caith conjugation]
  • Înregistraţi pronunţia pentru a chaithfidh a chaithfidh [caith conjugation]
  • Înregistraţi pronunţia pentru chatí chatí [caith conjugation]
  • Înregistraţi pronunţia pentru a chaitheadh a chaitheadh [caith conjugation]
  • Înregistraţi pronunţia pentru chaithidís chaithidís [caith conjugation]
  • Înregistraţi pronunţia pentru chaitheadh sé chaitheadh sé [caith conjugation]
  • Înregistraţi pronunţia pentru chaiteá chaiteá [caith conjugation]